گزارش: بیشتر تایید که ال جی G6 ما راه اندازی خرید گیفت کارت آوریل 7 |گیفت کارت خرید گیفت کارت گوگل پلی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


بیش از آخر هفته Evleaks Tweeted کردن عکس G6 ال جی خرید گیفت کارت که در تاریخ 7 آوریل در آن نشان داد. نشان می دهد که G6 ال جی در ایالات متحده در آوریل 7 راه اندازی کنید. در حال حاضر، LG هنوز زمانی که آن را راه اندازی دستگاه در ایالات متحده خرید گیفت کارت، اما بسیاری از شایعات دیگر به اطراف هفته اول آوریل اشاره تأئید خرید گیفت کارت. گزارش دیگری این بار از کره جنوبی – ال جی میهن – که G6 در تمام چهار ایالات متحده حمل بین آوریل 7th آغاز خواهد کرد با خرید گیفت کارتناد خرید گیفت کارت و 10. جایی که آوریل 7th جمعه خرید گیفت کارت و دوست دارد AT&T برای راه اندازی دستگاه های جدید روز یکشنبه که که در آن زمان قاب احتمال پيش می آيد. قیمت گذاری بدون اعلام کرده یا حتی شایع اما بسیاری آن را به مشابه آنچه G5 ال جی پارسال بود انتظار دارند.

G6 ال جی می باشد راه اندازی در ورایزون، با حداکثر سرعت دویدن, AT&T و T-Mobile به عنوان حامل چهار همه قصد خود را برای حمل گوشی جدید از ال را تایید کرد اما هیچ یک از آنها را تا دسترسی به هر گونه ارائه شده فقط رتبهدهی نشده خرید گیفت کارت. اگر دستگاه در میله میله برای راه اندازی در آوریل 7th, حالا ما خبری از این حامل نسبتا به زودی، نیز سفارشات قبل از باز کردن در چند هفته آینده با دیدن باید. ال جی به احتمال زیاد برخی از بسته های نرم افزاری با ال جی پخش ورزشی خرید گیفت کارت که در AT&T و ورایزون با اندیشه پوشیدن 2.0 گنجانده شده خرید گیفت کارت انجام خواهد داد. هر چند که به هنوز تایید نشده خرید گیفت کارت.

در بارسلونا، ال جی G6 در کنگره جهانی موبایل اعلام کرد در پایان ماه فوریه. شرکت کره جنوبی تصمیم به مغاک پیمانهای بودن G5 ال جی و رفتن برای چیزی که کمی “امن”. ال جی با ساخت فلز و شیشه ای بدست رفته خرید گیفت کارت اگر چه ظرفیت به 3300mAh بالا بود و نیز از ناهنجاری های بزرگ خلاص بدست رهایی از باتری قابل جابجایی. ال جی نگهداری دستگاه همان اندازه به عنوان G5 اما آن صفحه نمایش بسیار بزرگتر را داد. پریدن از صفحه 5.2 اینچ در G5 ال جی به 5.7 اینچ در G6 ال جی. این خرید گیفت کارت که با تغییر ابعاد به حال 18:9 نسبت ابعاد و لاغری پایین همه ناهنجاری های انجام شده خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/14 | نویسنده : admins