گمشده میراث – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

میراث از دست رفته:

ماه گذشته، من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن در یک نسخه اولیه از بازی Uncharted بود. هر چند هنوز هم در توسعه اولیه، آن را نشان دادن بارهای از وعده. من قادر به دسترسی بی سابقه ای به ذهن در توسعه سگ شیطان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماجراجویی بازی Uncharted بعدی آن بود.

اول، تنظیم می باشد. در حال حرکت اقدام به نوک جنوبی هند، میراث فراموش کرده اید تزریق افزایش تازه از رنگ و شخصیت – نزدیک تر به احساس pulpier از اصلی ناشناخته، در برخی از راه. "زیبا، مناظر بزرگ به گذشتن و کشف، که احساس تعجب اطراف هر گوشه،" مدیر خلاق شان Escayg به من گفت. "ما می خوگیفت کارتیم را به بیشتر از آن گیفت کارت."

میراث از دست رفته گیفت کارت یک دگیفت کارتان جدید شش تا 12 ماه پس از حوادث بازی Uncharted 4. عمل لگد کردن با یک جستجو برای یک اثر بی بها مجموعه – تاسک از گانش – و یک جفت قطعا بعید [19،459،004]

فریز چوپان زن و نادین راس شرکای تمایلی که همیشه چشم به چشم نمی بینم، اما که باید با هم کار کنند برای به دست آوردن تاسک بی بها از یک جنگ سالار مرموز به نام Asav هستند. "من دوست دارم برای کشف چیزهایی که من،" چوپان زن زیر لب در یک نقطه در دموی گیم پلی گیفت کارت. "من متوجه،" نادین snorts.

چرا دوباره چوپان زن؟ برای سگ شیطان، تصمیم ساده بود. او یک شخصیت جالب با یک قطب نمای اخلاقی تیره تر نسبت به دریک گیفت کارت. نویسنده جاش Scherr را سخنان: "آنها هر دو شکارچیان گنج گیفت کارت. دریک دارای یک بیت از یک مجتمع قهرمان، اما چوپان زن به نظر می رسد برای شماره یک، در درجه اول. "این چوپان که شکار برای تاسک آغاز شده گیفت کارت.

نادین مجددا وارد تصویر به دلایل مختلف، تا حدی از عواقب اعمال خود را در بازی Uncharted 4. متولد شده با نوار ساحلی فاسد شده، او از کار و از جان گذشته گیفت کارت. [19،459،004]

Escayg گفت: "چوپان زن می کسی با تخصص های نظامی نیاز،". "در تمام بازی Uncharted، نادین گیفت کارت که احتمالا شخصیت منطقی ترین و عملی گیفت کارت که تاکنون معرفی،" Scherr را اضافه شده گیفت کارت. "او تمایل دارد به گرفتن یک رویکرد مستقیم» گیفت کارت.

گرد هم آوردن آنها کمک گیفت کارت تا هر یک از شخصیت برجسته دیگر. "آنها متضاد گیفت کارت. چوپان زن خود به خود و ضربه گیفت کارت، که در آن نادین گیفت کارت از کتاب، ساختار، "Escayg توضیح داد. "ساخته شده گیفت کارت که برای یک جفت خوب گیفت کارت."

و شما بهتر بر این باورند که رابطه داریم تا بیش از این دوره از بازی توسعه. بازی مدیرعامل Kurt Margenau گفت: "هر دو از آنها در موقعیت های آنها را به بودن در گیفت کارتفاده نیست،". "چوپان زن، از نظر در اختیار گرفتن. نادین، که به در حال اجرا را نشان می دهد گیفت کارتفاده می شود، در حال حاضر تفنگ گیفت کارتخدام کرد. آنها هر دو بدانند آن را به عنوان آنها به ".

با شخصیت و راه اندازی از راه، از آن زمان به یک نگاه دقیق تر در بازی خود بود. بر اساس آنچه که من دیدم، سبک گیم پلی کلی از دست رفته میراث به بازی Uncharted 4 جانبازان آشنا خواهد بود. اما سگ شیطان مصمم گیفت کارت به اضافه کردن اصلاحات بیشتر و پیشرفت بر اساس درس در طول چرخه توسعه طولانی بازی Uncharted 4 آموخته گیفت کارت. [19،459،004]

با شروع طراحی سطح. در یکی از بخش های محوری از بازی، تیم می خواهد به ارائه یک محیط گسترده تر که به بازیکنان راه های بیشتری برای اکتشاف در سرعت خود را – "بزرگترین [area] تا به حال برای یک بازی Uncharted،" Margenau ذکر

در حالی که در حال توسعه بازی Uncharted 4، شیطان سگ برای رفتن حتی بزرگتر در برخی از مکان های بزرگ مانند ماداگاسکار امیدوار بودند، مدیر هنری تیت Mosesian به من توضیح داد. اما برخی امتیازات به حال به در منافع حفظ برنامه توسعه بازی ساخته شده گیفت کارت. اما نه با از دست رفته میراث، که در آن بازی از یک فرایند تولید به روز که می تواند به پنج تیم کار بر روی یک مکان در یک زمان را ببینید تا بهره مند شوند.

در گمشده میراث، این ترجمه را به یک سطح پهن با چالش های پیمایش، پازل زیست محیطی، تیراندازی، و بیشتر.

آن را با اسرار (لانه زنبوری) بیش از حد، با گنجینه های جدید پنهان گیفت کارت که بازیکنان مقاوم که سعی کنید به گذشتن از همه چیز آنها می توانید ببینید پاداش خواهد داد.

بارهای از انواع محیط زیست، بیش از حد، تا حدی به لطف تنوع طبیعی دیده می شود در منطقه غرب قسمت جنوب هند وجود دارد. شما جنگل های سرسبز، کوه سر به فلک کشیده، و معابد بگیفت کارتانی کشف، علاوه بر محیط زیست شهری جنگ زده دیده می شود در PSX 2016 نشان می دهد. [19،459،004]

گیفت کارت برخی از مهمات جدید به کارشناسی کارشناسی ارشد وجود دارد. یک تپانچه خاموش (اولین سلاح خفا مرگبار در تاریخ بازی Uncharted!) خواهد چین و چروک تاکتیکی جدید به بازی خفا گمشده میراث را اضافه کنید و گسترش گزینه های رزمی خود را. [19،459،004]

در همین حال، C4 ثابت گیفت کارت تا در میان جامعه چند نفره وفادار بازی Uncharted 4 گیفت کارت محبوب گیفت کارت که شیطان سگ نمی تواند مقاومت در برابر اضافه کردن آن به گمشده میراث. چرا که نه؟

همچنین به نظر می رسد افزایش وسیعی از گزینه های در دسترس برای برخورد مبارزه با. "هستند کل تنظیم مبارزه گیفت کارت که شما می توانید جست و خیز، در اطراف، و یا روش از هر جهت وجود دارد،" Margenau توضیح داد. "این رو بزرگتر، احساس آلی بیشتر، با انتخاب بازیکن بیشتر و گزینه های مخفی کاری بیشتر گیفت کارت."

یکی دیگر از جدید مکانیک، Lockpicking بیشتر، برای اولین بار در بازی گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن تجربه 2016 اولین تریلر دیده می شد. اگرچه دقت مکانیک Lockpicking بیشتر هنوز یک کار در حال پیشرفت هستند، این تیم به همین ترتیب گرفتن احساس لامسه از عمل در بازی که آنها را خریداری کیت Lockpicking بیشتر واقعی به تمرین با تثبیت شد. که فداکاری گیفت کارت!

برخی از لحظات به یاد ماندنی در بازی –

یکی از چیزهایی که قطعا نمی شود در حال تغییر، هر چند، رویکرد سگ شیطان به سری قطعات مجموعه اقدام یاد شده گیفت کارت. "بدیهی گیفت کارت که ما آنها را دوست دارم،" Margenau طعنه و افزود که میراث از دست رفته خواهد شد عبارتند از قطعات گیفت کارت که انجام مجموعه ای مردمی با عرض پوزش "چیزهایی که ما هرگز انجام نداده ام." – من نمی تواند هر چیزی را بیشتر از او از آن گیفت کارت که فشار

.

شایان ذکر گیفت کارت که میراث از دست رفته، که شد راه اندازی خواهد بعد از این سال به عنوان یک بازی مستقل، یک تجربه طولانی از آخرین از ما: سمت چپ پشت، اما کوتاه تر از بازی Uncharted 4. [19،459،004]

و طرفداران امید برای برجسته ناتان دریک در گمشده میراث؟ "ما سرگرم چند ایده ممکن گیفت کارت در اطراف از جمله مقابله به عنوان یک شخصیت ثانویه،" Scherr را توضیح داد. "اما همه چیز ما احساس را بیهوده چرا که ما آن را با همه بازی Uncharted 4. گره خورده گیفت کارت" Margenau حتی بیشتر مستقیم بود. "ما قصد داریم به لمس بر روی ناتان دریک در این، در همه." به همین دلیل، شاید نفس خود را نگه ندارد.

"شما می توانید از تصور دریک نشستن بر روی نیمکت بازی سقوط Bandicoot در حالی که چوپان زن و نادین کردن galavanting هستند،" Scherr را شوخی. "آره، remaster سقوط Bandicoot،" Margenau اضافه شده گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/20 | نویسنده : admins