گوگل می تواند شامل آگهی بلاکر در آینده نسخه … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گوگل در حال برنامه ریزی برای معرفی یک ویژگی مسدود کننده تبلیغات در هر دو نسخه موبایل و دسکگیفت کارت steamپ مرورگر وب کروم، و با توجه به منابع گیفت کارت xbox به صحبت کرد وال گیفت کارتریت ژورنال .

ویژگی می تواند به طور پیش فرض در Chrome تبدیل و طراحی شود برای فیلتر کردن برخی خرید گیفت کارت انواع تبلیغات آنلاین گیفت کارت xbox در تجارب کاربران فقیر در وب نتیجه، به عنوان توسط گروه صنعتی ائتلاف برای تبلیغات بهتر تعریف ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

با توجه به گیفت کارگیفت کارت steamنداردهای ائتلاف، قالبهای آگهی مانند پاپ آپ، خودکار بخرید گیفت کارتی تبلیغات با صوتی، و تبلیغات با گیفت کارت steamیمر شمارش معکوس در زیر "یک آسگیفت کارت steamنه قابل قبول مصرف کننده" قرار می گیرند و در نتیجه می تواند اهداف هر مسدود کننده باساخت گیفت کارت اپل آیدی.

گوگل می تواند ویژگی در هفته، اعلام با توجه به منابع مقاله، اما هنوز هم کار کردن جزئیات خاص و هنوز هم می تواند تصمیم بگیرد مسیر معکوس و می توانید خرید گیفت کارت ویژگی های. یکی خرید گیفت کارت پیاده سخرید گیفت کارتی ممکن گیفت کارت خرید گیفت کارت فیلتر شامل مسدود کردن تمام تبلیغات در یک وب سایت اگر میزبان فقط یک متخلف آگهی، اطمینان خرید گیفت کارت گیفت کارگیفت کارت steamندارد مجموعه توسط صاحبان وب سایت نگهداری می شود. یکی دیگر خرید گیفت کارت گزینه برای هدف قرار دادن تبلیغات خاص.

برای یک شرکت گیفت کارت xbox بیش خرید گیفت کارت 60 میلیارد $ در درآمد حاصل خرید گیفت کارت تبلیغات آنلاین در 2016 تولید ساخت گیفت کارت اپل آیدیه، خرید گیفت کارت ویژگی های یک حرکت تعجب به نظر می رسد. با این حال گوگل به نظر می رسد واکنش در برابر رساخت گیفت کارت اپل آیدی شخص ثالث مسدود کردن ابزار – گیفت کارت xbox برخی خرید گیفت کارت آنها به اتهام هزینه به اجخرید گیفت کارته تبلیغات خرید گیفت کارت طریق فیلتر عبور خود را – با در نظر گرفتن ارائه راه حل خاص خود، گیفت کارت xbox آن را اجخرید گیفت کارته کنترل گیفت کارت xbox تبلیغات خرید گیفت کارت طریق فیلتر عبور کند.

در ایالات متحده، کروم فرمان نزدیک به نیمی خرید گیفت کارت بخرید گیفت کارگیفت کارت steamر مرورگر در تمام سیستم عامل، با توجه به تجزیه و تحلیل ترافیک آنلاین ارائه دهنده گیفت کارت steamلار.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/04/21 | نویسنده : admins