گیفت کارت اپل اضافه گیفت کارت فیلم و چندصفحهای اجاره مشاهده تی … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]با آغخرید گیفت کارت بکار سخت افزار سه، گیفت کارت اپل بی سر و صدا نسخه به روز آیتونز که اجخرید گیفت کارته می دهد تا کاربران را به اجاره فیلم یک بار و تماشای آنها را در صفحه نمایش چند منتشر شده خرید گیفت کارت.

معرفی شده به عنوان بخشی خرید گیفت کارت آیتونز 12.6 خرید گیفت کارت که نورد خرید گیفت کارت به کاربران به عنوان این نوشته خرید گیفت کارت "اجاره، اجاره، تماشای هر نقطه" ویژگی اجخرید گیفت کارته می دهد مشتریان تماشا اجاره محتوا بر روی هر آیفون یا آی پد در حال اجرا در iOS 10.3 و یا تلویزیون گیفت کارت اپل در حال اجرا tvOS 10.2. کسانی که عامل نسخه های سیستم هنوز به حرکت در خارج خرید گیفت کارت بتا، نشان می دهد راه اندخرید گیفت کارتی در چند روز آینده.

قبل خرید گیفت کارت این تغییر، فیلم اجاره ای تا حد زیادی به دستگاه که بر روی آنها خریداری شد سپرده شدند. برای مثال، یک فیلم بر روی یک آی پد اجاره و یا تلویزیون گیفت کارت اپل می تواند به آی فون نمی شود حمل و نقل، و یا بالعکس.

فیلم گیفت کارت اپل قبلا مجخرید گیفت کارت طریق iTunes بر روی مک و یا کامپیوتر اجاره ای به همگام سخرید گیفت کارتی خرید گیفت کارت طریق USB به دستگاه قابل حمل منتقل می شود، اما این محتوای خرید گیفت کارت کتابخانه iTunes کامپیوتر ناپدید گیفت کارت گیفت کارت اپل. همچنین کاربران قادر به جریان اجاره های دانلود شده خرید گیفت کارت سیستم عامل iOS را به تلویزیون گیفت کارت اپل با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت قابلیت AirPlay گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل.

در اکثر موارد، با این حال، گیفت کارت اپل در حال مشاهده اجاره به یک دستگاه واحد محدود شده خرید گیفت کارت.

با به روز رسانی آیتونز امروز و "اجاره، اجاره، تماشای هر نقطه،" گیفت کارت اپل در حال آرامش بخش محدودیت قبل به جای مشتریان که خود دستگاه های متعدد.

آیتونز 12.6 به روز رسانی رایگان خرید گیفت کارت و می توان با کلیک کردن دانلود برای به روز رسانی ، خرید گیفت کارت منوی فایل آیتونز را بررسی کنید.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/25 | نویسنده : admins