گیفت کارت اپل افزایش تمرکز بر واقعیت افزوده E … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گیفت کارت اپل "پله تا" تلاش واقعیت عینک تقویت آن، با هدف نهایی آزاد محصول مصرف کننده رو، با توجه به مالی بار .

گیفت کارت اپل برای اولین بار شروع به ساخت یک تیم برای بررسی طرح توجیهی خرید گیفت کارت یک دستگاه سر پوشیده بیش خرید گیفت کارت یک سال پیش. حالا، آن خرید گیفت کارت که اختصاص منابع بیشتر به تلاش های واقعیت افزوده خود را، با هدف گرفتن آن را خرید گیفت کارت یک پروژه علمی نسبت به یک محصول مصرف کننده، با توجه به افرادی که با برنامه این شرکت آشنا.

آیا انتظار به پوشیدن یک جفت گیفت کارت اپل مارک عینک واقعیت افزوده در آینده ای نزدیک، با این حال، به عنوان این گزارش گفت: هر راه اندخرید گیفت کارتی بالقوه باقی مانده خرید گیفت کارت حداقل یک سال دور، و یا "بسیار طولانی شاید."

بلومبرگ اولین گزارش که گیفت کارت اپل در حال بررسی عینک دیجیتال که به صورت بی سیم به گیفت کارت اپل و اتصال خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل "نشان می دهد تصاویر و سایر اطلاعات در زمینه پوشنده لباس را دید." در این گزارش گفته عینک دیجیتال، که ممکن خرید گیفت کارت واقعیت افزوده خرید گیفت کارتفاده کنید، نه تا زمانی که 2018 در اولین اگر در همه راه اندخرید گیفت کارتی.

یک نفر که انتظار راه اندخرید گیفت کارتی هر چه زودتر مبلغ تکنولوژی رابرت Scoble، که اصرار دارد که گیفت کارت اپل در حال کار بر روی یک جفت خرید گیفت کارت "واقعیت ترکیبی" عینک خرید گیفت کارت که در کنار 2017 ترکیب آی فون اولین، با توجه به منابع خود خرید گیفت کارت. او همچنین گفت گیفت کارت اپل و شرکت آلمانی کارل زایس در حال کار با هم در اپتیک واقعیت افزوده خرید گیفت کارت.

اطلاعات Scoble خرید گیفت کارت هنوز توسط منابع دیگر اثبات شود، به طوری که 2018 یا بعد خرید گیفت کارت یک جدول زمانی بیشتر احتمال دارد در این نقطه باقی مانده خرید گیفت کارت.

در حالی که یک محصول مستقل به نظر می رسد به باقی می ماند دور، بیشتر تحلیلگران معتقدند که گیفت کارت اپل شروع گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی ترکیب ویژگی های مربوط به AR به محصولات موجود خود را در آینده ای نزدیک. یک دوربین آی فون آینده، برای مثال، می تواند قادر به تشخیص چهره و اعمال فیلتر اسنپ چت مانند با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت واقعیت افزوده خرید گیفت کارت.

تیم کوک مدیرعامل گیفت کارت اپل نشان داده خرید گیفت کارت منافع قابل توجهی در واقعیت افزوده در طول چند سال گذشته، خوخرید گیفت کارتار همه چیز فن آوری خرید گیفت کارت "عمیق" به یک "ایده های بزرگ مانند گوشی های هوشمند" در مصاحبه های اخیر. او همچنین معتقد خرید گیفت کارت که واقعیت افزوده خرید گیفت کارت که در اصل خرید گیفت کارت واقعیت مجخرید گیفت کارتی مهم تر خرید گیفت کارت.

سال گذشته، کوک گفت که گیفت کارت اپل همچنان به "سرمایه گذاری زیادی" در واقعیت افزوده، و شرکت چندین اختراع ثبت ساخت گیفت کارت اپل آیدیه مربوط به فن آوری در طول دهه گذشته ثبت کرده خرید گیفت کارت، تایید علاقه خود را در این زمینه خرید گیفت کارت. با این حال، گیفت کارت اپل به طور معمول تست محصولات جدید و فن آوری خرید گیفت کارت که هرگز عمومی منتشر.

تلاش واقعیت افزوده گیفت کارت اپل توسط مایکروسافت هولولنز، بی سیم، خود شامل ویندوز 10 هدست هولوگرافی که مخلوط واقعیت مجخرید گیفت کارتی با واقعیت افزوده قبل ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. مایکروسافت شروع به حمل و نقل نسخه توسعه هولولنز مارس 2016 برای 3000 $ در ایالات متحده و کانادا خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/28 | نویسنده : admins