گیفت کارت اپل بدست می آورد محبوب اتوماسیون برنامه Workflo … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گیفت کارت اپل به دست آورد شده گیفت کارت به خوبی شناخته شده و محبوب گردش کار نرم افزار اتوماسیون، گزارش تک کرانچ . این قرارداد بنا به گزارش امروز را برای یک مبلغ نامشخص نهایی شد.

گردش کار، برای اولین بار در 2014 منتشر شد، یک ابزار اتوماسیون گیفت کارت که اساسا می تواند هر چیزی باشد. این اجخرید گیفت کارته می دهد تا به کاربران برای ایجاد انواع گردش به انجام وظایف مانند ایجاد فایل های gif خرید گیفت کارت یک سری خرید گیفت کارت عکس ها، کشیدن تصاویر خرید گیفت کارت یک صفحه وب، ترجمه مقاله، ارسال عکس به شبکه های اجتماعی متعدد در یک بار، محاسبه نوک، و تن بیشتر گیفت کارت.


این گیفت کارت که با مجهز ساخته شده گیفت کارت در گالری، که اجخرید گیفت کارته می دهد تا مردم را به سرعت پیدا کردن و گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت طیف گسترده ای خرید گیفت کارت وظایف اتوماسیون، و می توان آن مورد گیفت کارتفاده برای ایجاد اتوماسیون سفارشی.

گیفت کارت اپل خرید نرم افزار گردش کار و تیم گردش کار، خرید گیفت کارت جمله آری دادند، کنراد کرامر، و نیک فری، ملحق گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن شد شرکت می باشد.

"ما هیجان زده هستند به پیوستن به گیفت کارت اپل،" در بیانیه ای گفت وینستین. "ما خرید گیفت کارت نزدیک با گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت همان ابتدا کار کرده ام، خرید گیفت کارت kickstarting شرکت ما به عنوان دانش آموزان در WWDC برای توسعه و راه اندخرید گیفت کارتی گردش کار و دیدن موفقیت های شگفت انگیز خود را در فروشگاه App. ما نمی توانیم صبر کنید تا کار ما را به سطح بعدی در گیفت کارت اپل و کمک به محصولات گیفت کارت که مردم در سراسر جهان را لمس کند.

گیفت کارت اپل کسب گردش کار، که به ویژه برنده جایزه طراحی گیفت کارت اپل در سال 2015 برای ویژگی های دسترسی بسیار عالی آن، به احتمال زیاد یکی خرید گیفت کارت دلایل خرید دریافت تایید شده گیفت کارت.

به طور معمول برنامه های به دست آمده خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل ناپدید گیفت کارت گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت فروشگاه App، اما گردش کار موجود باقی گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن ماند و گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن شد شروع آزاد بعد خرید گیفت کارت امروز. گالری ادامه گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن داد تا به صورت منظم به روز می شود، به عنوان یکپارچگی برنامه گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن شد.

فراتر خرید گیفت کارت برنامه، معلوم نیست چه گیفت کارت اپل با گردش کار در آینده انجام گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن داد، و این که آیا آن را به نسخه های آینده خرید گیفت کارت سیستم عامل iOS و MacOS ساخته شده گیفت کارت، اما قطعا یک احتمال گیفت کارت. تک کرانچ معتقد گیفت کارت که می توان آن را در کنار سیری در آینده گیفت کارتفاده می شود، و یا شاید ستون فقرات ابزار اتوماسیون قدرتمند برای گیفت کارت اپل باشد.

به روز رسانی: گردش کار هم اکنون می توانید خرید گیفت کارت فروشگاه App به صورت رایگان دانلود کنید. [Direct Link]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/25 | نویسنده : admins