گیفت کارت اپل خرید گیفت کارتخدام کارشناس امنیتی آیفون جاناتان Z … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


آیفون پزشکی قانونی متخصص، محقق امنیتی، و توسعه جامعه فرار از زندان سابق جاناتان Zdziarski امروز اعلام کرد یک موقعیت با تیم مهندسی امنیت و معماری گیفت کارت اپل را پذیرفته خرید گیفت کارت. او تاریخ شروع رسمی خود و یا مسئولیت در شرکت آشکار نمی کند.

من با خوشحالی به اعلام کند که من یک موقعیت با تیم مهندسی امنیت و معماری گیفت کارت اپل را پذیرفته ام، و بسیار هیجان زده هستم با یک گروه از افراد فکر مانند مورد پرشور کار هستم حفاظت از امنیت و حریم شخصی دیگران.

این تصمیم در حکم نتیجه گیری از آنچه که من احساس شده خرید گیفت کارت ماده از وجدان برای من در طول زمان بوده خرید گیفت کارت. حریم خصوصی مقدس خرید گیفت کارت؛ زندگی دیجیتال ما می توانید خیلی در مورد ما آشکار – منافع ما، عمیق ترین افکار ما، و حتی که ما دوست دارم. من هیجان زده به با یک گروه خرید گیفت کارتثنایی از افرادی که سهم عشق برای حفاظت از این کار خرید گیفت کارت.

Zdziarski ورودی بر روی تعدادی از مهم مسائل امنیتی مربوط به سیستم عامل iOS در طول سال فراهم کرده خرید گیفت کارت، اعم از بالا گیفت کارت اپل نبرد مشخصات با اف بی آی بر باز کردن قفل آی فون خرید گیفت کارتفاده شده توسط یک تیرانداز در حمله 2015 سن برناردینو به حوادث کوچکتر مانند نقص واتساپ بالقوه کشف سال گذشته خرید گیفت کارت.

Zdziarski عنوان "NerveGas" در جامعه جیلبریک شناخته شده بود. او قبلا بخشی از هر دو تیم توسعه تمدن آی فون و تیم توسعه تمدن مزمن بود.

Zdziarski خرید گیفت کارتفاده می شود یک کاربر فعال توییتر، اما به نظر می رسد او حساب خود را با توجه به اشتغال خود را در گیفت کارت اپل را غیرفعال کرده خرید گیفت کارت به تازگی، احتمالا.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/16 | نویسنده : admins