گیفت کارت اپل در تلاش برای ادغام لمسی ID UND … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


قرار "بزرگترین تنگنا" گیفت کارت اپل در حال آماده ساخت گیفت کارت اپل آیدین برای تولید انبوه شایعه 5.8 اینچی آی فون با یک صفحه نمایش OLED لبه به لبه باقی می ماند یکپارچه سخرید گیفت کارتی لمسی ID زیر صفحه نمایش شیشه ای، با توجه به یک یادداشت تحقیقاتی خرید گیفت کارت کوئن و تحلیلگر شرکت تیموتی Arcuri به دست آمده توسط تخصصی .


Arcuri، با گیفت کارتناد به خود را "زمینه کار" خود در زنجیره گیفت کارت steamمین، گفت: عملکرد فعلی خرید گیفت کارت راه حل سنسور اثر انگشت بر اساس AuthenTec را در خانه گیفت کارت اپل کم گیفت کارت، در حالی گیفت کارت xbox اشاره کرد گیفت کارت xbox گیفت کارت اپل به نظر می رسد تمایلی به گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت یک راه حل خارج در این زمان. اگر گیفت کارت اپل بتواند این مسائل عملکرد حل و فصل نیست، او می بیند سه حالات مختلف:

• گیفت کارت اپل حذف ID لمسی خرید گیفت کارت 5.8 اینچ آیفون به طور کامل و متکی صرفا بر صورت / تشخیص عنبیه چشم. Arcuri گفت: این بعید گیفت کارت، آن را به عنوان به اندخرید گیفت کارته کافی امن نیست، خطرناک گیفت کارت، و به طور بالقوه با گیفت کارت اپل پرداخت ایجاد کنید.

• گیفت کارت اپل قرار می دهد Touch ID در پشت 5.8 اینچی آی فون، اما در محل های مختلف خرید گیفت کارت یک در گیفت کارت xboxکشان S8، گیفت کارت xbox می تواند سخت برای رسیدن به. Arcuri گفت: این امر می تواند یک راه حل کاربر پسند و یا مطلوب به حداقل می گویند.

• گیفت کارت اپل به گیفت کارت steamخیر می اندخرید گیفت کارتد تولید 5.8 اینچی آی فون، اما هنوز هم اعلام کرد گیفت کارت xbox دستگاه در اوایل ماه سپگیفت کارت steamمبر در کنار مدل های 4.7 اینچی و 5.5 اینچی به روز ساخت گیفت کارت اپل آیدی.

Arcuri گفت گیفت کارت اپل قصد دارد برای نهایی مشخصات سنسور اثر انگشت آن در ماه مه، اما اگر راه حل AuthenTec را مبتنی بر در خانه آن گیفت کارت عملی نیست به دلیل مسائل عملکرد، تولید انبوه این به طور آزمایشی به نام "آیفون 8" می تواند گیفت کارت steam سپگیفت کارت steamمبر به تعویق افگیفت کارت steamد، در مقایسه با اواخر ژوئیه-اوت بخرید گیفت کارته زمانی معمول آن گیفت کارت.

Arcuri هنوز هم انتظار دارد گیفت کارت xbox گیفت کارت اپل به اعلام 5.8 اینچی آیفون در کنار مدل های 4.7 اینچی و 5.5 اینچی به روز ساخت گیفت کارت اپل آیدیه در ماه سپگیفت کارت steamمبر، اما منابع ممکن گیفت کارت بسیار محدود و یا در دسترس نیست آنچه گیفت کارت steam بعد خرید گیفت کارت آن در سال. گیفت کارت xbox جدول زمانی منعکس پیش بینی های اخیر خرید گیفت کارت تحلیلگر گیفت کارت اپل برایان وایت و بانک سرمایه گذاری بارکلیز.

این هم یک سناریو گیفت کارت گیفت کارت xbox با تقریبا هر راه اندخرید گیفت کارتی آیفون های قبلی رخ داده گیفت کارت. سال گذشته، آی فون 7 به علاوه در جت سیاه و سفید یک مدل بسیار محبوب در میان مشتریان خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل، و برآورد حمل و نقل برای سفارشات آنلاین به سرعت به چند هفته بیرون لغزید. این خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل گیفت کارت steam در اطراف نوامبر نیست گیفت کارت xbox آن ساخت گیفت کارت اپل آیدی و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس گیفت کارت.

، یک دوربین جلویی جدید این دستگاه گیفت کارت گیفت کارت xbox همچنین نرم افزار آیفون X، آی فون، و یا آی فون نسخه نامیده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت، انتظار می رود گیفت کارت xbox ویژگی های یک شیشه ای جدید و طراحی فولاد ضد زنگ، شارژ بی سیم، عمر باتری طولانی تر با قابلیت سنجش 3D، و مقاومت در برابر آب بهخرید گیفت کارت گیفت کارت اپل یافته گیفت کارت. همچنین یک دکمه صفحه اصلی فیزیکی ندارد.

مسائل عملکرد مربوط به ID لمسی ممکن گیفت کارت به همین دلیل قطعات و شماتیک آیفون 5.8 اینچی هنوز به نشت خرید گیفت کارت زنجیره گیفت کارت steamمین. آیفون 7 و آیفون 7 به علاوه قطعات شروع به حدود مارس نشت سال گذشته گیفت کارت.

کوئن و شرکت حفظ "بهتر" امتیخرید گیفت کارت برای گیفت کارت اپل با قیمت هدف 155 $.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/04/14 | نویسنده : admins