گیفت کارت اپل دو برابر ظرفیت ذخیره سخرید گیفت کارتی آیفون SE به … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]اخبار

گیفت کارت اپل ورود به سطح آیفون SE در حال حاضر ارائه می دهد مصرف کنندگان ارزش و حتی بیشتر، دو برابر ظرفیت ورود به سطح خود را به 32 گیگابایت فضای ذخیره سخرید گیفت کارتی برای $ 399، و یا ارائه چهار برابر -128 گیگابایت -for $ 100 گیفت کارت.

آیفون جدید SE قرار گیفت کارت برای رفتن بر روی فروش این جمعه، 24 مارس در 08:01 اقیانوس آرام گیفت کارت. مانند قبل، آن را هنوز هم دارای یک پردخرید گیفت کارتنده A9 می آید و در گزینه های رنگ نقره، طلا، خاکستری فضا و طلا افزایش یافت.

بر خلاف گوشی های گل سرسبد گیفت کارت اپل، آن را فاقد یک صفحه نمایش لمسی 3D، هر چند پردخرید گیفت کارتنده آن مواجه و عقب دوربین 12 مگاپیکسلی گیفت کارت که خرید گیفت کارت 6S آیفون برابر گیفت کارت.

پیش خرید گیفت کارت این، آیفون SE با 16 گیگابایت خرید گیفت کارت ذخیره سخرید گیفت کارتی آغخرید گیفت کارت شده و با یک مدل 64 گیگابایتی اشباع. نسخه 64 گیگابایتی به 449 $ با تخفیف شده خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل، اما به عنوان سه آن اندخرید گیفت کارته ذخیره سخرید گیفت کارتی دیگر در فروشگاه گیفت کارت اپل ذکر شده گیفت کارت.

گیفت کارت اپل اینسایدر بررسی آیفون SE هنگامی که آن را برای اولین بار سال گذشته راه اندخرید گیفت کارتی ، و آن را در بر داشت به یک ارزش بزرگ و قدرتمند گوشی در فاکتور فرم 4 اینچ. آیفون SE ورزش همان طراحی آیفون 5s کلاسیک و آیفون 5 سری.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/24 | نویسنده : admins