گیفت کارت اپل ‘فناوری پشتیبانی مرحله نهایی مسابقات’ تاپ لیست برای T… |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گیفت کارت اپل صدر لیست لپ تاپ مجله انجمن حمایت از سربازان برای سومین سال پیاپی در یک ردیف ستایش دریافت عنوان “بهترین پشتیبانی فنی در کسب و کار،” و ضرب و شتم از نه شرکت های رایانه سازی دیگر در روند. لپ تاپ مجله گفت که لیست آن خرید گیفت کارت با هدف کمک به مشتریان را مشاهده کنید که قابل اعتماد ترین و روشن ترین خدمات به مشتریان در صنعت فن آوری خرید گیفت کارت.

برای انجام تحقیقات مجله خبرنگاران مخفی را پرس و جو پشتیبانی چت آنلاین و سئوالات در رسانه های اجتماعی ارسال و انباشته شده داده ها در زیر ده سازندگان نوت بوک: گیفت کارت اپل، مایکروسافت، ایسر، Razer، دل، خیر، HP، Asus، سامسونگ و MSI. هر شرکت می تواند درجه در مقیاس 100 نقطه داده شد و مجله لپ تاپ وزن 60 امتیاز نسبت به پشتیبانی آنلاین و 40 امتیاز نسبت به پشتیبانی تلفن.

برای نقطه برنده گیفت کارت اپل شرکت دریافت 56 برای آن نمره پشتیبانی وب و پشتیبانی 37 برای تلفن خود نمره منجر به علامت کلی 93 برای پشتیبانی فنی شرکت نصب Cupertino در 2017.


مجله لپ تاپ بیشتر در مورد تجربه خود را با پشتیبانی گیفت کارت اپل در اشکال مختلف عمق بحث زماني شش دقیقه از حساب توییتر @AppleSupport و تجربه مثبت و با روح با جدید پشتیبانی گیفت کارت اپل iOS app رفت. سایت نیز گیفت کارت اپل به آزمایش با تماس با سه تکرار سرویس مشتری جداگانه به آزمون دانش خود را از جدیدترین تغییرات macOS و نوار لمسی در مکبوک پرو قرار داده خرید گیفت کارت.

1 تماس: هیلی پس از آن من دستور به غیر فعال کردن iCloud درایو، و توضیح داد که چگونه برای حفظ یک رونوشت محلی از پرونده ها. او مثبت و آسان به صحبت کردن بود در 2 دقیقه آن را به صورت فایل های زمان، من با هیلی درباره آب و هوا در پایین در فلوریدا، گفتگو.

در پایان ما چت من اگر شد برخی از راه به نوبه خود iCloud دسکتاپ و اسناد خاموش بدون ناتوان iCloud رانندگی خوخرید گیفت کارته. هیلی گفته بود، که، متاسفانه، نه چنین نیست. تماس در زمان 8 دقیقه در مجموع.

2 تماس: من تماس بعدی من متصل به فرانک در اورگان، که توضیح داد که کلید fn فیزیکی نوار لمسی نمایش کلید های تابع می سازد. فرانک من نحوه تنظیم برنامه های خاص برای خرید گیفت کارتفاده از کلید های تابع در نوار لمسی نشان داد و او را به جای من را در انتظار همکاران اگر من می تواند همان را برای نمای انجام درخوخرید گیفت کارت مورد نیاز.

پس از من گفتن بود که بدون اینگونه، فرانک من کارگردانی به صفحه انتقادات و پیشنهادات که در آن من می تواند گیفت کارت اپل برای اضافه کردن این گزینه در نسخه آینده بپرسید. در مجموع، تماس در زمان 15 دقیقه اما فرانک حل سوال اصلی من در تنها 3 دقیقه.

تماس 3: من آخرین تماس من با Letasha شادمان و جیک جیک کردن آیکون در نوار بارانداز و منو خرید گیفت کارت که سیری را فعال سازی کلیک می کنید به من نشان داد که متصل. قبل از ما به این نتیجه رسیدند، Letasha توضیح داد که چگونه برای تغییر صفحه کلید فرمان خرید گیفت کارتفاده می شود برای شروع سیری. تماس 7 دقیقه به طول انجامید.

به طور متوسط، آن تکرار گیفت کارت اپل 6 دقیقه در هر تماس برای دریافت پاسخ در زمان — دقیقه کمتر از زمان خود را سال گذشته.

در نهایت، مجله لپ تاپ اشاره کرد در حالی که تکرار سرویس مشتری ممکن خرید گیفت کارت لکه های چند از دانش صحیح در مورد گیفت کارت اپل نرم افزار و سخت افزار، که آنها هنوز “راه حل در شیوه ای سریع و مثبت ارائه شده خرید گیفت کارت.” گیفت کارت اپل وب نمره در 56 بی نظیر بوده، شرکت تلفن نمره 37 ضرب کردن توسط ایسر در 38 امتیاز خرید گیفت کارت. در مجموع، ایسر در ثانیه با نمره کل امتیاز 88 آن را “بالا تاریخ ویندوز کامپیوتر فروشنده برای پشتیبانی” و به دست آوردن زمین در نقطه شماره یک گیفت کارت اپل آمد.

اگر گیفت کارت اپل می خواهد به بهبود آن پشتیبانی، آن باید اطمینان حاصل شود که آنها کاملا دقیق پاسخ به سوالات در مورد موضوعاتی مانند اسناد iCloud بدهید techs پشتیبانی مورد تمام ویژگی های جدید یاد بگیرند. حساب توییتر خود نیز می تواند با ارائه پاسخ به طور مستقیم، به جای لینک دادن به پست های که در آن محتوای یافت می شود بهبود می بخشد. که آن را برای سالهای زیادی به طور کلی، هر چند، گیفت کارت اپل بهترین پشتیبانی هر تولید کننده لپ تاپ ارائه می دهد.

نوامبر گذشته گیفت کارت اپل برنده جایزه #Customer “طلا” برای پاسخ های مفید خود را از @AppleSupport در توییتر. با توجه به توییتر گیفت کارت اپل رتبه: #1 در حساب های پشتیبانی برای درگیری های متوسط و درگیری های متوسط برای پیروان racking تا 150.000 را دوست دارد و retweets از راه اندازی آن در مارس سال 2016.

در توییتر, کاربران گیفت کارت اپل بین ساعت 5:00 صبح و 8:00 بعد از ظهر به طور معمول پاسخ در عرض چند دقیقه زمان اقیانوس آرام و تیم پشتیبانی این شرکت می توانید سوال بپرسید. اگر چه مجله لپ تاپ که آن سیب “هر نقطه برای ایجاد نهایت توییتر حساب حمایت” جایزه نمی گفت، سایت اشاره کرد که این یکی از بهترین نقاط سیستم پشتیبانی گسترده مشتریان گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت و آن کف زدند “این تیم در حال اجرا که حساب برای پاسخ به موقع و مفید.”

گزارش کامل مجله لپ تاپ گیفت کارت اپل مشتری عملکرد خدمات اینجا را بررسی کنید.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/14 | نویسنده : admins