گیفت کارت اپل مالیات خرید گیفت کارت درآمد نیوزیلند پرداخت به … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]گیفت کارت اپل هر مالیات بر درآمد در نیوزیلند برای ده سال گذشته پرداخت نشده گیفت کارت، یک گزارش جدید نشان می دهد، با سخرید گیفت کارتنده آیفون گفت پرداخته اند تنها 37 میلیون $ خرید گیفت کارت فروش تولید شده در کشور، پرداخت مالیات به دلیل به اداره مالیات گیفت کارترالیا به جای درآمد داخلی نیوزیلند.

فروش محصولات گیفت کارت اپل در نیوزیلند خرید گیفت کارت سال 2007 کل 4.2 میلیارد $، با توجه به [19،459،020] [19،459،021] تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکت تابعه محلی نیوزیلند هرالد. گزارش مالی مشابه نشان می دهد 37 میلیون $ در پرداخت مالیات بر درآمد شده خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل بیش خرید گیفت کارت مدت، اما نه به مقامات مالیاتی نیوزیلند.

لخرید گیفت کارتم به ذکر گیفت کارت حساب محاسبه مالیات بر درآمد با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت نرخ قانونی خرید گیفت کارت 30 درصد، نه نرخ مالیات 28 درصد شارژ در نیوزیلند. نرخ بالاتر در واقع تعیین شده توسط اداره مالیات گیفت کارترالیا، با 37 میلیون $ پرداخت می شود به آن به جای درآمد داخلی نیوزیلند گیفت کارت.

آرایش قانونی گیفت کارت، به عنوان یک معاهده بین گیفت کارترالیا و نیوزیلند بیش خرید گیفت کارت دو ادعا مالیات بر درآمد پرداخت به طور پیش فرض به این کشور که در آن شرکت خرید گیفت کارت کنترل می شود. خرید گیفت کارت آنجا که گیفت کارت اپل نیوزیلند گیفت کارت که توسط یک شرکت مادر در گیفت کارترالیا متعلق، مالیات برای هر دو کشور به اداره مالیات گیفت کارترالیا پرداخت می شود.

در حالی که قانونی، عدم پرداخت مالیات در نیوزیلند توسط منتقدان مورد سوال. مدرس ارشد دانشگاه مسی و حزب کارگر نامزد دبورا راسل نشان می دهد "آنها در حال فعالیت به طور کامل خرید گیفت کارت نظر قانونی، آن را فقط آن تمایز قدیمی بین قانونی و اخلاق گیفت کارت."

تاریخ ارسال : 17/03/23 | نویسنده : admins