گیفت کارت اپل Carpool کارائوکه خواهد شد شامل سوفی T… |گیفت کارت itunes

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بازی تخت و تاج ستاره سوفی ترنر و Maisie ویلیامز اعلام شده از طریق توییتر که آنها در حال فیلمبرداری برای موسیقی گیفت کارت اپل آینده کارائوکه Carpool : سری . در حالی که آنها در جنوب از طریق جنوب غربی به بحث در مورد بازی از تخت دو مشارکت خود را با مجموعه تلویزیونی جدید گیفت کارت اپل را نشان داد.


کارائوکه carpool: سری قابلیت 16 pairings مشهور “به عنوان آنها آواز آهنگ از لیست پخش شخصی خود را در ماشین با هم سواری در امتداد” و “طرفداران تعجب گیفت کارت که انتظار نداریم که برای دیدن ستاره بزرگ حوله ای آهنگ یک خط روی.” غیر از بازی تازه اعلام تخت ستاره نشان Corden جیمز، ویل اسمیت، بیلی Eichner، متالیکا، آلیشا کیز، افسانه جان، آریانا گراند، ست مک فارلن، انتگرال، بلیک شلتون، مایکل گیفت کارتراهان، جان سینا، شکیل اونیل و بیشتر شامل.

 

در طی نیم ساعت 16 قسمت، گیفت کارت اپل امیدوار گیفت کارت که نشان دادن علاقه و مشترکین جدید به آن موسیقی گیفت کارت اپل جریان خدمات با محتوای اصلی آنها را به هر جای دیگر پیدا کند رانندگی کنید. علاوه بر این، گیفت کارت اپل نیز در واقعیت نشان می دهد رقابت و دکتر دره علائم حیاتی سیاره نرم افزار ، که تازه اولین تریلر خود را راه اندازی کار.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/15 | نویسنده : admins