گیفت کارت اپل Nixes فیس بوک و توییتر یکپارچه سخرید گیفت کارتی … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


در به در iOS 11، گیفت کارت اپل حذف ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت در ادغام با توییتر، فیس بوک، فلیکر، و Vimeo، یکی خرید گیفت کارت ویژگی های گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس اجخرید گیفت کارته به کاربران برای ذخیره اطلاعات حساب و دسترسی به آن در خود برنامه های شخص ثالث گیفت کارت ایکس باکس نیخرید گیفت کارت به گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت این سرویس.

گزینه های فیس بوک، توییتر، فلیکر، و Vimeo در برنامه تنظیمات حذف ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت، و با توجه به Axios ، چهار برنامه در حال حاضر مانند برنامه های دیگر درمان می شود، با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت پسوند به اشتراک گذاری در iOS خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل گیفت کارت ایکس باکس در سال 2014 معرفی با iOS 8.

در iOS 10 سمت چپ، در iOS 11 حق

به جای ادامه به اضافه کردن پشتیبانی برای خدمات مختلف اجتماعی، گیفت کارت اپل با های مختلف رفت رویکرد، با اضافه کردن پسوند به اشتراک گذاری با iOS 8 در سال 2014. خرید گیفت کارت استیم به حال، خرید گیفت کارت آن گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس تنها نشانه را برای توییتر و فیس بوک علاوه بر حمایت خرید گیفت کارت گسترش به اشتراک گذاری برای طیف وسیع تری خرید گیفت کارت برنامه های داشت.

ورود به سیستم مستقیم گزینه اول خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل در iOS معرفی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه در سال 2011. ادغام توییتر در سال 2011 در دسترس قرار گرفت، در حالی گیفت کارت ایکس باکس یکپارچه سخرید گیفت کارتی فیس بوک در سال 2012. در پشتیبانی خرید گیفت کارت فلیکر آمد و Vimeo در 2013 با iOS 7. اضافه ساخت گیفت کارت اپل آیدی


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/06/07 | نویسنده : admins