گیفت کارت اپل Rebrands پادکست iTunes به عنوان "گیفت کارت اپل Podc … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گیفت کارت اپل امروز عنوان تجاری گیفت کارت آیتونز پادکست به نام" گیفت کارت اپل پادکست ها، "و به روز خرید گیفت کارت وب سایت بخرید گیفت کارخرید گیفت کارت steamریابی خود را برای پادکسترهای به یاد بگیرند خرید گیفت کارت ایکس باکس چگونه نام تجاری جدید می تواند کمک به ترویج خود نشان می دهد. گیفت کارت اپل پادکست مواد تبلیغی در حال حاضر شامل یک "گوش دادن در گیفت کارت اپل پادکست" نشان، در حالی خرید گیفت کارت ایکس باکس بسیاری خرید گیفت کارت گیفت کارخرید گیفت کارت steamنداردهای گرافیک خرید گیفت کارت پیش موجود و دستورالعمل هویت پادکست بدون تغییر باقی بماند.

این تغییر علامت تجاری نیز به توییتر حساب این شرکت، خرید گیفت کارت ایکس باکس در آن آیتونز پادکست در حال حاضر بهApplePodcasts تبدیل بنابراین کاربران می توانند خرید گیفت کارت steam به روز توصیه در مورد جدیدترین و بهترین پادکست حق را خرید گیفت کارت توییتر خوراک خود را دریافت کنید ادامه دارد. قابلیت و نگاه خرید گیفت کارت برنامه رسمی پادکست در iOS به نظر می رسد به همان برای باقی مانده گیفت کارت.

نام جدید افتد در خط با تصمیم اخیر گیفت کارت اپل به جای نام این شرکت در مقابل خدمات و یا محصول در سوال – مانند گیفت کارت اپل موسیقی و مداد گیفت کارت اپل – و فاصله خود را بیشتر خرید گیفت کارت آیتونز. در کد کنفرانس رسانه در فوریه گذشته، ادی کیو اعتراف کرد خرید گیفت کارت ایکس باکس پادکست در حال دیدن یک "تجدید حیات بزرگ،" و خرید گیفت کارت ایکس باکس گیفت کارت اپل به زودی "کاملا" انجام کارهای بیشتر با محیط در آینده گیفت کارت.

تغییر علامت تجاری امروز می تواند اولین گام در این جهت برای شرکت گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/04/17 | نویسنده : admins