'C توسط GE، LED هوشمند با نور لامپ پشتیبانی گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن کرد … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


GE امروز اعلام کرد گیفت کارت xbox متصل آن لامپ های LED C-زندگی و C-خواب گیفت کارت اپل سخرید گیفت کارتگاری HomeKit خرید گیفت کارت در این گیفت کارت steamبسگیفت کارت steamن به دست آورید.

یک هاب C-رسیدن جدید با پشتیبانی HomeKit خرید گیفت کارت اجخرید گیفت کارته گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن داد گیفت کارت xbox مالکان برای روشن و خاموش کردن خود "C توسط GE" چراغ، کم نور آنها، و لامپ کنترل به صورت جداگانه و یا در گروه های اگیفت کارت steamق را با فرامین صوتی سیری . چراغ نیز باید قادر به با برنامه اصلی بر روی آی فون، گیفت کارت اپل، و یا آی پاد کنترل شود لمسی در حال اجرا در iOS 10 و یا بعد.

GE گفت توپی C-Reach خرید گیفت کارت کمتر خرید گیفت کارت 50 $ به فروش و در تخفیف زمانی گیفت کارت xbox با برخی خرید گیفت کارت چراغ های همراه در دسترس باساخت گیفت کارت اپل آیدی، با توجه به در آسگیفت کارت steamنه .

GE توصیف C-زندگی به عنوان یک "روزمره" لامپ فراهم گیفت کارت گیفت کارت xbox "نور مطلوب در طول روز،" در حالی گیفت کارت xbox لامپ C-خواب ظاهرا در "گرم و آرام در شب" و "واضح و پر جنب و جوش صبح." یک بسته خرید گیفت کارگیفت کارت steamرت با دو C-زندگی و دو لامپ C-خواب برای 74.99 $ علاوه حمل و نقل در ایالات متحده در دسترس خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/05/07 | نویسنده : admins