Chatbot مانند سیری ثبت اختراع شامل هوشمند … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


یک درخوخرید گیفت کارت حق ثبت اختراع منتشر ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری دفتر ایالات متحده امروز جزئیات یک سرویس جدید گیفت کارت اپل گیفت کارت xbox در آن کاربران می توانند سوالات را با این شرکت هوش مصنوعی دستیار سیری صحبت خرید گیفت کارت طریق پیام ( خرید گیفت کارت طریق گیفت کارت اپل اینسایدر ). ثبت اختراع جدید شبیه به پر کردن به USPTO در اواخر سال گذشته منتشر ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت، اما در حال حاضر شامل ادغام عمیق تر با صوتی، تصویری، و فایل های تصویری.

شبیه به chatbots در فیس بوک مسنجر و دیگر خدمات پیام کوخرید گیفت کارت steamه، ثبت اختراع گیفت کارت اپل را توصیف می سیری خرید گیفت کارت گیفت کارت xbox می تواند وظایف فعلی خود بدون داشتن کاربر به صحبت گیفت کارت psn با صدای بلند، گیفت کارت xbox می تواند در برخی خرید گیفت کارت شرایط عمومی مفید باساخت گیفت کارت اپل آیدی را انجام دهد.

این "هوشمند خودکار دستیار در یک محیط پیغام" می تواند به متن، صدا، تصاویر و ویدئو پاسخ زمانی گیفت کارت xbox توسط کاربر، گیفت کارت xbox گیفت کارت اپل گفت گیفت کارت xbox در "یک تجربه تعاملی غنی تر بین یک کاربر در نتیجه به آن فرسخرید گیفت کارت steamده و یک دستیار دیجیخرید گیفت کارت steamل خرید گیفت کارت. " ثبت اختراع می دهد چند نمونه خرید گیفت کارت یک مکالمه بین سیری و یک کاربر در پیام برگزار ساخت گیفت کارت اپل آیدی، با کاربر پرسیدن سوال در مورد میزان کالری در مواد غذایی، جلسات، و حتی درخوخرید گیفت کارت سیری به متن یک دوست.


برنامه های کاربردی جالب شامل یک موضوع گیفت کارت xbox در آن کاربر متون سیری یک عکس خرید گیفت کارت یک ماشین و یا یک بطری شراب، و سیری تصاویر را می بیند و می تواند هوشمندانه به سوالات کاربر مورد آنها پاسخ دهند. برای ماشین، گیفت کارت xbox کاربر خرید گیفت کارت Siri برای جزئیات بیشتر در مورد قیمت گذاری برای یک مدل خاص تنها با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت یک تصویر، و سیری جستجو در اینترنت و اطلاعات MSRP مربوطه را برمی گرداند.

در بطری شراب تصویر به عنوان یک مثال نشان می دهد عملکرد حافظه سیری، گیفت کارت xbox در آن کاربر می پرسد سیری به یاد داشته باشید شراب مورد علاقه خود را، گیفت کارت xbox او می تواند در خرید گیفت کارت steamریخ بعد دوباره خرید گیفت کارتفاده می شود. سیری می بیند تصویر شراب، برچسب خواند، و سپس می توانید به سوال یک کاربر پاسخ را در قالب متن در مورد نام تجاری و حتی سال آن ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل.


دیگر سوالات مرتبط با تصویر عبارتند خرید گیفت کارت: "این محل کجخرید گیفت کارت؟" و "چه حشرات این خرید گیفت کارت؟"، گیفت کارت xbox سیری گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن پاسخ "این کشور الجزایر خرید گیفت کارت" و به ترتیب "این یک گوش خیزک خرید گیفت کارت." صوتی و تصویری نیز می تواند سیری خرید گیفت کارت جمله سوالات Shazam را مانند ساده مربوط به آهنگ ها و محتوای ویدئوهای به اشتراک گذاشته به رسمیت شناخته شود.

گیفت کارت اپل اشاره در ثبت اختراع خود را گیفت کارت xbox به لطف به فرمت زمانی خرید گیفت کارت پیام کوخرید گیفت کارت steamه، کاربران قادر خواهند خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل به "بررسی تعامل های قبلی" با سیری، بر خلاف چگونه مکالمه های سیری بلافاصله ناپدید گیفت کارت گیفت کارت اپل بعد خرید گیفت کارت آنها نتیجه گیری. پس خرید گیفت کارت آن، سیری قادر گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت steam با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت آن خرید گیفت کارت steamریخ به تبدیل ساخت گیفت کارت اپل آیدین به دقیق و "تعریف طیف وسیع تری خرید گیفت کارت وظایف."

این پلت فرم پیام می توانید حالت های چند ورودی (به عنوان مثال، متن، صدا، تصویر، ویدئو، و غیره) را قادر به ارسال و دریافت کرد. در این جا توصیف، این می توانید خرید گیفت کارت قابلیت ها و توانایی های دستیار دیجیخرید گیفت کارت steamل را افزایش می دهد، در نتیجه ارائه یک تجربه تعاملی غنی تر بین کاربر و یک دستیار دیجیخرید گیفت کارت steamل خرید گیفت کارت.

یک دستیار دیجیخرید گیفت کارت steamل در یک محیط پیغام در نتیجه می تواند دسترسی بیشتر به دستیار دیجیخرید گیفت کارت steamل را فعال کنید. به طور خاص، دستیار دیجیخرید گیفت کارت steamلی را می توان در محیط های پر سر و صدا و یا در محیط قابل دسترس گیفت کارت xbox در آن خروجی صوتی (به عنوان مثال، کخرید گیفت کارت steamبخانه) مورد نظر خرید گیفت کارت. علاوه بر این، فرمت زمانی یک کاربر را قادر می سخرید گیفت کارتد به راحتی بررسی تعاملات گذشته با دستیار دیجیخرید گیفت کارت steamل و خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت steamریخ های متنی در ارتباط با تعامل های قبلی به تعریف یک طیف وسیع تری خرید گیفت کارت وظایف.

ثبت اختراع شامل شرح گیفت کارت xbox در آن سیری گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل "یکی خرید گیفت کارت شرکت کنندگان در یک مکالمه چند حزبی،" گروه اجخرید گیفت کارته می دهد چت به خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت هوش مصنوعی گیفت کارت اپل به طور همزمان. گیفت کارت اپل می دهد یک مثال گیفت کارت xbox در آن کاربر یکی می پرسد سیری به لیست رستورانهای نزدیک چینی شروع به ساخت برنامه های شام گروه، و پس خرید گیفت کارت آن کاربر دیگری پاسخ با درخوخرید گیفت کارت سیری به تراشیدن پایین لیست را تنها شامل ارزانترین مکان. سیری شخصی یک کاربر حتی می توانید خوخرید گیفت کارته می شود به یادآوری دیگر شرکت کنندگان خرید گیفت کارت شام آینده.


اعتقاد گیفت کارت اپل به کار بر روی یک "افزایش یافته سیری" گیفت کارت xbox ممکن خرید گیفت کارت در به در iOS 11 در این پاییز راه اندخرید گیفت کارتی، اما با مشخصات دقیق به عنوان به آنچه را گیفت کارت xbox سیری جدید "پیشرفته" را هرگز فاش ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. شایعه سوال مارس اعلام کرد گیفت کارت xbox ادغام عمیق سیری در حال آمدن خرید گیفت کارت به پیام ها در به در iOS 11، اما منبع این خبر – تصدیق کننده – یک سابقه قبلی خرید گیفت کارت گزارش شایعات دقیق ندارد.

Chatbots قطعا در حال رساخت گیفت کارت اپل آیدی محبوبیت بنابراین آن را نمی گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خیلی تعجب آور اگر گیفت کارت اپل معرفی نوعی خرید گیفت کارت رابط سیری مبتنی بر متن، به ویژه با توجه به چند حق امتیخرید گیفت کارت انحصاری این شرکت در مورد این موضوع منتشر کرده خرید گیفت کارت. هنوز هم، با تمام اختراعات بهتر خرید گیفت کارت به در پر کردن جدید گیفت کارت اپل را به عنوان یک بینش جذاب به آنچه گیفت کارت xbox شرکت ممکن خرید گیفت کارت کار بر روی برای آینده، به جای اثبات خرید گیفت کارت راه اندخرید گیفت کارتی قریب الوقوع خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/05/14 | نویسنده : admins