Google Photos و اوخرید گیفت کارت یا موسیقی دو روز رسانی نرم افزار در آینده برای … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گوگل دیروز در São Paulo خرید گیفت کارت رویداد این شرکت، که در آن برای کاربران در برزیل تن به تن خرید گیفت کارت ویژگی های به عنوان راه حل ایده آل اعلام کرد یک زن و شوهر خرید گیفت کارت به روز رسانی قابل توجه برای Duo و عکس برنامه های خود را که در مناطق اتصال کم زندگی گیفت کارت ps4.

گوگل عکس دو ویژگی جدید به تهیه پشتیبان عکس و به اشتراک گذاری ساده تر زمانی که با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت برنامه در مکان های با پوشش شبکه ضعیف دریافت کرده خرید گیفت کارت.


عکس در حال حاضر پشت کردن تصاویر در یک کیفیت پیش نمایش سبک وزن خرید گیفت کارت که گوگل می گوید: "هنوز هم به نظر می رسد بزرگ بر روی گوشی های هوشمند" و به راحتی می توان بیش خرید گیفت کارت اتصالات ضعیف به اشتراک گذاشته. هنگامی که یک اتصال Wi-Fi خوب در دسترس خرید گیفت کارت، حمایت کردن عکس ها به طور خودکار با نسخه های با کیفیت بالا جایگزین شده خرید گیفت کارت.

ما نیز در حال ساخت آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن عکس های بسیاری در یک بار حتی در اتصال کم. ذهن هرگز اگر شما در ساحل و یا پیاده روی در کوه هستید، با Google عکس شما می توانید در حال حاضر تصاویر سرعت به اشتراک گذاری حتی با اتصال پر خرید گیفت کارت لکه با ارسال اولین بار در وضوح پایین تا دوستان و خانواده می توانید آنها را به سمت رخرید گیفت کارت دور را مشاهده کنید. آنها بعدا در وضوح بالاتر به روز رسانی هنگامی مجوز اتصال.

ویدئو اوخرید گیفت کارت یا موسیقی دو خوخرید گیفت کارتار برنامه های صوتی فقط ویژگی خوخرید گیفت کارتار خرید گیفت کارت که کاربران می توانند به هنگام اتصال به اینترنت ضعیف خرید گیفت کارت تغییر دهید به دست آورد. ویژگی های برای هر دو برنامه در برزیل در دسترس هستند خرید گیفت کارت امروز، و گوگل می گوید آن گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن شد نورد آنها را به کاربران در سراسر جهان در روزهای آینده.

دیروز، گوگل همچنین یک ویژگی جدید برای نقشه های که به کاربران اجخرید گیفت کارته اشتراک گذاری مکان در زمان واقعی خود را با دوستان و خانواده اعلام کرد.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/25 | نویسنده : admins