هات اسپات hotspot

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

اتصال اینترنت با هات اسپات شخصی (Personal Hotspot)

قبل از شروع این پست اگر کاربر اپل هستید حتما به پست های زیر سر بزنید چرا که قطعا آموزش های مفیدی را به شما ارائه خواهند داد.

فعال سازی اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

رفع ارور 3194 آیتونز

هات اسپات شیلد

آموزش اتصال اینترنت موبایل به لپ تاپ و کامپیوتر با هات اسپات

هات اسپات شخصی(Personal Hotspot) به شما اجازه می دهد هنگامی که به شبکه ی وای فای دسترسی ندارید بتوانید اتصال اطلاعات سلولی(cellular data) آی فون یا آی پد )وای فای + سلولی) را شر کنید.

نصب هات اسپات اپل (Personal Hotspot)

  1. بروید به : Settings > Cellular
  2. روی Personal Hotspot ضربه بزنید، سپس slider را بزنید تا روشن شود.

اگر گزینه ی هات اسپات را نمی بینید با کریر(carrier) خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید می توانید برای این کار از هات اسپات استفاده کنید.

با وای فای، بلوتوث یا یواس بی به هات اسپات وصل شوید

شما می توانید با استفاده از وای فای، بلوتوث یا یواس بی به هات اسپات وصل شوید. در اینجا برخی راه حل ها برای استفاده از این قابلیت برای شما گفته می شود.

وقتی شما دستگاهی را به هات اسپات خود وصل می کنید، استاتوس بار(the status bar) آبی می شود و تعداد دستگاه های وصل شده را نشان می دهد. تعداد دستگاه هایی که می توانند در یک زمان به هات اسپات شما وصل شوند به مدل آی فون شما یا به کریر بستگی دارد. اگر دستگاه های دیگری که به هات اسپات شما وصل شدند از وای فای استفاده می کردند، می توانید فقط از اطلاعات سلولی استفاده کنید تا از طریق دستگاه مهمان(the host device) به اینترنت وصل شوید.

مراحل زیر تا طی کنید تا به اینترنت وصل شوید:

اتصال اینترنت ایفون و ایپد ( ای او اس ، ios 10) به کامپیوتر

وای فای  (wifi)

در آن دستگاهی که می خواهید به آن وصل شوید، بروید به Settings > Personal Hotspot و مطمئن شوید که این قسمت روشن است. سپس پسورد وای فای و اسم تلفن را به درستی وارد کنید. در صفحه بمانید تا دستگاه دیگر شما به شبکه ی وای فای وصل شود.

در آن دستگاهی که می خواهید وصل شود، بروید به  Settings > Wi-Fi  و به دنبال آی پد یا آی فون خود در آن دستگاه بگردید. سپس روی شبکه وای فای بزنید تا وصل شوید. اگر تغییری حاصل شد، پسورد هات اسپات خود را وارد کنید.

بلوتوث (Bluetooth)

برای اطمینان از اینکه آی فون یا آی پد شما قابل شناسایی است، بروید به  Settings > Bluetooth و در همان صفحه بمانید. سپس در مک یا کامپیوتر خود، دستورات سازنده را دنبال کنید تا یک شبکه اتصال اینترنتی با بلوتوث نصب کنید.

هات اسپات شخصی اتصال بلوتوث با مک، کامپیوتر و دیگر دستگاه های شخص ثالث ساپورت می کند. برای اتصال به دستگاه آی او اس دیگر از وای فای استفاده کنید.

یو اس بی (USB)

مطمئن شوید که اخرین ورژن آیتونز را در مک یا کامپیوتر خود نصب کرده اید. سپس آی فون یا آی پد خود را با کابل یواس بی خود دستگاهتان به کامپیوتر وصل کنید. اگر هشداری با این مضمون دیدید: tap “Trust This Computer?” (آیا به این کامپیوتر اعتماد داید؟)  روی Trust ضربه بزنید.

دستگاه های دیسکانکت

برای دیسکانکت کردن یک دستگاه، هات اسپات شخصی را خاموش کنید، بلوتوث را خاموش کنید، یا کابل یواس بی را از دستگاه خود خارج کنید.

تنظیم یا تغییر پسورد وای فای

برای نصب هات اسپات تنظیم پسورد وا فای مورد نیاز است. برای تغییر پسورد وای فای بروید به Settings > Personal Hotspot یا Settings > Cellular > Personal Hotspot سپس روی پسورد وای فای ضربه بزنید.

سعی کنید پسورد وای فای شما حداقل هشت کاراکتر داشته باشد و مطمئن شوید که از کاراکتر های ASCII استفاده کنید در غیر این صورت دستگاه های دیگر نمی توانند از هات اسپات شما استفاده کنند. کاراکترهای غیر ASCII شامل کاراکترهای ژاپنی، روسی، چینی، و دیگر زبان ها می شود. کاراکتر های ASCII عبارت اند از:

  • همه ی حروف انگلیسی، هم حروف بزرگ انگلیسی و هم حروف کوچک.
  • اعداد یک تا 9
  • برخی علامت های نشانه گذاری

منبع  HotSpot  سایت اپل

جهت دیدن بقیه بازی های پربازدید و پر طرفدار به دسته اپ استور مراجعه فرمایید. چنانچه خدمات وبسایت یورکاردز دات نت مورد پسند شما قرار گرفت، با وارد شدن در اکانت جیمیل خود در گوگل پلاس به ما رای دهید. و همچنین مارا در گوگل پلاس ،  توییتر ، فیس بوک ، تلگرام ، اینستاگرام  دنبال کنید. با تشکر گروه یورکاردز (خرید گیفت کارت )

هات اسپات

تاریخ ارسال : 17/05/07 | نویسنده : admins