Oculus به روز رسانی به اتاق 1.2 به علاوه Ot…

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]


Oculus امروز اعلام کرد در وبلاگ خود شرکت واقعیت مجازی به برخی از ویژگی های جدید است که تعامل با دوستان خود را ساده تر در حالی که با استفاده از پلت فرم آن آزاد است. اولین به روز رسانی به اتاق Oculus آن انتخاب ویدئو با مطالب جدید و رایگان از سایت های مانند Vimeo و همچنین توانایی نهایت 360 ویدیوهای گسترش است. با این بروز رسانی شما و دوستانتان در حال حاضر اتاق مجازی در حالی که تماشای فیلم 360 در گنبد مشاهده جدید آن دردستيابي. اتاق Oculus همچنین به دست آوردن قابلیت جستجو با استفاده از صدای خود را.  به سادگی جستجو در صفحه نمایش را انتخاب کنید و سپس استفاده از صدای خود را به جستجو برای مطالب از فیس بوک. آن وعده به اضافه کردن ویژگی های بیشتری به بعد. این شرکت همچنین اعلام کرد صدای Oculus شکاف و دنده VR است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از صدای جستجو در صفحه اصلی Oculus. با این حال، در حال حاضر، این تنها برای مردم انگلیسی زبان در دسترس است.

به ویژگی های اضافی این شرکت همچنین اعلام حوادث Oculus که برای مشتریان انگلیسی زبان با شروع امروز در دسترس است در حال حرکت. با این ویژگی های جدید شما می توانید با افراد دیگر در حالی که بازی بازی های چند نفره مانند پوکر یا شرکت در مذاکرات فناوری تعامل. شما می توانید مشاهده وقایع برجسته در Oculus خانه یا دیدن آنها را همه در تب حوادث و پرش به حق وارد. شما همچنین می توانید یادآوری رویدادهای آینده است که شما ممکن است بخواهید برای شرکت مجموعه. Oculus است نیز نورد Livestreaming فیس بوک است که اجازه می دهد تا شما را به همه شما سهم VR همانطور که از اسمش پیداست لحظات در فیس بوک خود شرکت مادر. همه شما باید انجام دهید این است که سر منو جهانی و را انتخاب کنید “Livestream به فیس بوک” و شما مجموعه ای. این بروز رسانی خاص می تواند کمک به افراد جدید است که مطمئن را اگر VR برای آنها است. هنگامی که آنها را به دوستان و خانواده انجام آن مطمئن آنها را حداقل کنجکاو است.

فیس بوک دیگر ساخته شده حرکت جاری همچنین 360 فیلم مربوط به زمانی که آن را اعلام کرد نسخه فیس بوک 360، اول VR برنامه اختصاص داده شده. در حالی که آن را به حرکت می کند با Oculus و سامسونگ همچنان، آن را کمک به مجموعه استاندارد برای چه به ما تجربه VR به انتظار است.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins