SoC بالا پایان 16nm Xiaomi را به Launc… |گیفت کارت خرید گیفت کارت گوگل پلی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


Xiaomi به نظر می رسد کار بر روی SoC دوم خود، پردازنده قوی تر در مقایسه با S1 موج Pinecone. به عنوان بسیاری از شما بدانید Xiaomi بود به تازگی معرفی شده این شرکت اولین تلفن همراه تا کنون SoC، S1 موج Pinecone و تراشه که در دامن زدن سکته Xiaomi 5 c اواسط برد گوشی های هوشمند گیفت کارت. که می شود گفت، شایعه جدید که Xiaomi در حال کار بر روی پردازنده جدید، قوی تر، که S2 خروش Pinecone نامیده خواهد شد، ادعا می کند در خواندن.

این SoC جدید به زودی تولید انبوه آن در Q3 آغاز گفت و اولین گوشی های هوشمند Pinecone خروش S2 شده انتظار می رود به زمین در Q4 امسال زمین شایع گیفت کارت. در حال حاضر، این پردازنده جدید ظاهرا TSMC را 16nm فرآیند تولید، ساخت خواهد شد، و ما به دنبال در یک پردازنده octa هسته. در حال حاضر، برخی از شما ممکن گیفت کارت فکر می کنم که فرآیند تولید 16nm ها و پردازنده بالا پایان واقعا دیگر دست در دست نمی رویم خوب، S2 خروش Pinecone قرار بود ساخته شود تا با گیفت کارتفاده از فرایند 10nm به نظر می رسد اما به دلیل عملکرد پایین روند 10nm Xiaomi تصمیم گرفتند به نوبه خود به روند ساخت 16nm به جای. بنابراین، این SoC قدرت کمتر موثر از پردازنده 10nm خواهد بود، خوب آن را قطعا خواهد بود اما قیمت Xiaomi را مجبور به پرداخت اگر آنها تصمیم گرفتند به نوبه خود به روند ساخت 16nm بسته به اینکه آیا شما می خواهم به این شایعه اعتقاد یا نه این گیفت کارت که ممکن گیفت کارت. در حال حاضر، این پردازنده کاملا احتمالا حتی بیشتر مقرون به صرفه گیفت کارت با توجه به آن ساخته شده گیفت کارت با گیفت کارتفاده از 16nm فرآیند تولید، که گیفت کارت، از یک طرف، به علاوه برای Xiaomi خواهد شد.

Pinecone S1 موج یک گوشی هوشمند متوسط گیفت کارت، هر چند ما هنوز به تست سکته Xiaomi 5 c به منظور قادر به شما بیشتر بگویید آن گیفت کارت یک پردازنده کاملا قادر به نظر می رسد. S2 خروش Pinecone بطور قابل توجهی قوی تر، اگر شایعه جدید این گیفت کارت که اعتقاد بر این گیفت کارت هر چند ما هنوز هم لازم نیست که تمام اطلاعات لازم خواهد بود. شایعه جدید / نشت انتظار می رود در هفته های آینده به طوری که شما می توانید انتظار یکی از دستگاه های پایان بالاتری Xiaomi را به کشتی با خروش Pinecone SoC S2 در سه ماهه چهارم سال جاری ما هنوز نمی دانیم کدام یک برای کسب اطلاعات بیشتر به گوش باشید، شاید این شرکت حتی به معرفی یک خط کاملا جدید از گوشی های هوشمند مردد.

خرید سکته Xiaomi 5


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/14 | نویسنده : admins