Spotify در ممکن خرید گیفت کارت با گیفت کارت اپل موسیقی مانند آلبوم سابق رفتن … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]Spotify در حال نزدیک شدن به قراردادهای جدید با کمپانی بزرگ خرید گیفت کارت که می تواند در برخی خرید گیفت کارت آلبوم به انحصاری به ردیف پرداخت آن شود، گزارش روز پنجشنبه گفت.

در ارز برچسب را حق امتیخرید گیفت کارت کمتر تقاضا، منابع فایننشال تایمز گفت. هر چند که در حال حاضر بزرگترین سرویس موسیقی بر روی تقاضا در جهان، Spotify در هنوز به نوبه خود سود، در هیچ بخش کوچکی چون خیلی خرید گیفت کارت درآمد خود را دوباره به پرداخت حق امتیخرید گیفت کارت خرید گیفت کارت.

برچسب و دیگران اغلب در مورد در Spotify در شکایت نسبت رایگان به مشترکین پرداخت می شود. در حالی که لایه رایگان هنوز هم تولید پول خرید گیفت کارت طریق تبلیغات، مقدار بسیار کمتر خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت مشتریان حق بیمه.

در حال حاضر، تعداد نسبتا کمی خرید گیفت کارت قدرت پردخرید گیفت کارتش به حق بیمه ارتقاء بعضی خرید گیفت کارت آنها عبارتند خرید گیفت کارت گوش دادن آگهی رایگان وجود دارد، آفلاین ذخیره و کیفیت صدا بالاتر. محتوای واقعی یکسان خرید گیفت کارت. به گفته این منابع، گیفت کارت اپل، در مقابل، ارائه می دهد هیچ گوش دادن بدون گذشته یک دوره آزمایشی سه ماه.

مذاکرات به تخرید گیفت کارتگی پس خرید گیفت کارت ماه بدون پیشرفت شتاب بخشیده خرید گیفت کارت. هر چند این وضعیت می تواند معکوس، آن را تصور می کردند که معاملات امضا می تواند فقط هفته به دور خرید گیفت کارت.

این هنوز مشخص نیست که انحصاری حق بیمه نیز منحصر به فرد به Spotify به طور کلی. Spotify در رقابت گیفت کارت اپل موسیقی و پهنه جزر و به شدت بر اساس این ایده که معمولا با پنجره های موقت تکیه کرده اند. در موارد نادر، برخی خرید گیفت کارت آهنگ ها و آلبوم ها تبدیل شده اند انحصاری دائمی به عنوان مثال -an خرید گیفت کارت گیفت کارت اپلن تیلور سویفت "1989" خرید گیفت کارت که هنوز هم تحت قفل در گیفت کارت اپل. [19،459،008] [19،459،019] برچسب جهانی، سونی، و Warner تمام سهم اقلیت در Spotify در، اعتقاد بر این خرید گیفت کارت که برای عرضه اولیه عمومی گانینگ شود. یک عملیات سود آور به طور طبیعی این شرکت را جذاب تر به سرمایه گذاران خرید گیفت کارت.

این شرکت همچنین آزمایش این ایده خرید گیفت کارت یک "سیستم Hi-Fi" طرح گران تر خرید گیفت کارت، که مانند یک عینا به نام یکی در جزر و مدی را ارائه کامل lossless صوتی با کیفیت. این می تواند در هر نقطه بین $ 5 و 10 $ اضافی در هر ماه هزینه. [19،459،008] [19،459،004]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/21 | نویسنده : admins