Stormblood تریلر راه اندخرید گیفت کارتی – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ابتدا ضمن پایان دادن به درگیری هزار ساله بین اژدها و مرد در شمال، جنگجو نور و رفقای خود را آماده برای آزادی علا Mhigo، زمین بیست سال پیش را فتح توسط امپراتوری Garlean. در همین حال، در شرق دور، مبارزان آزادی ملت افگیفت کارت استیمده مبارزه دوما در به rekindle آتش امید در هموطنان خود.

زمان آن رسیده خرید گیفت کارت به کشتی سوار بر یک ماجراجویی جدید را به قلمرو های نزدیک و far─to افزایش یابد گیفت کارت استیم با مردم Eorzea و شرق دور، و بخرید گیفت کارتیگران پایین curs خرید گیفت کارت Garlemald!


سلام به همه!

تیم FFXIV کشیده همه موانع برای آماده سخرید گیفت کارتی برای راه اندخرید گیفت کارتی بسته توسعه دوم ما، Stormblood، در ژوئن 20، 2017. نه تنها این، اما ما در حال آماده برای E3، خرید گیفت کارت ایکس باکس در آن ما را به نبرد در برابر اولیه Susano جدید اولین، و برای Stormblood دسترسی سریع، خرید گیفت کارت ایکس باکس لگد کردن ساعت ها صرف بعد خرید گیفت کارت E3 کاری ادامه داده اند.

با وجودی خرید گیفت کارت ایکس باکس همه چیز گیج کننده هستند، ما بسیار هیجان زده گیفت کارت استیم اولین Stormblood تریلر راه اندخرید گیفت کارتی در اینجا در PlayStation.Blog

هستید!

همانطور خرید گیفت کارت ایکس باکس می بینید، ما باید بسیاری خرید گیفت کارت مسائل برای رزمندگان ما خرید گیفت کارت نور به تجربه در Stormblood. دخرید گیفت کارگیفت کارت استیمن با نام تجاری جدید، شغل جدید، سیستم نبرد نونما، شنا و غواصی، و خیلی بیشتر.

ما همه شما را در دسترسی سریع (خرید گیفت کارت ایکس باکس لگد روز جمعه، 16 ژوئن در 02:00 اقیانوس آرام) را ببینید!


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/06/09 | نویسنده : admins