StubHub به قایق iMessage و برنامه برای اشتراکگذاری و VO … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


StubHub به، بزرگترین بخرید گیفت کارخرید گیفت کارت استیمر بلیط آنلاین در جهان، امروز اعلام کرده گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس برنامه های iOS خود را با ادغام iMessage و جدید برای به اشتراک گذاری حوادث و رای گیری در گیفت کارت ایکس باکس بلیط برای خرید به روز یا جایی گیفت کارت ایکس باکس برای نشستن گیفت کارت.

برنامه iMessage و جدید StubHub به در


پس خرید گیفت کارت به روز رسانی به آخرین نسخه خرید گیفت کارت نرم افزار StubHub به، کاربران می توانند برنامه iMessage و بخرید گیفت کارت، جستجو برای و به اشتراک گذاری یک بخرید گیفت کارتی ورزشی، کنسرت، یا رویداد دیگر، انتخاب کنید و خرید گیفت کارت استیم پنج صندلی برای دوسخرید گیفت کارت استیمن خود برای رای دادن به طور مستقیم، در یک مکالمه iMessage و. هنگامی گیفت کارت ایکس باکس رای هستند، هر کسی می تواند بلیط برای گروه خرید.

در همین حال، در برنامه اصلی، StubHub به حال اجخرید گیفت کارته می دهد خرید گیفت کارت استیم کاربران برای ارتباط با دوسخرید گیفت کارت استیمن فیس بوک را ببینید گیفت کارت ایکس باکس در حوادث آنها برنامه ریزی در شرکت، و همچنین هنرمندان، تیم، و مکان های مورد علاقه آنها هستند. این اطلاعات در یک فعالیت جدید در برگه مشخصات پس خرید گیفت کارت به روز رسانی برنامه تغذیه در بر داشت.

آخرین، StubHub به راه اندخرید گیفت کارتی کرده گیفت کارت chatbot جدید فیس بوک مسنجر گیفت کارت ایکس باکس به عنوان یک "دربان رویداد شخصی" در خدمت با توصیه رویدادهای محلی و آینده بر اساس اطلاعاتی گیفت کارت ایکس باکس یک تخته کاربر.

StubHub به دانلود رایگان در فروشگاه App [Direct Link] برای آی فون و آی پد گیفت کارت. ساعت هوشمند گیفت کارت اپل و گیفت کارت اپل برنامه های تلویزیون نیز در دسترس هستند.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/04/13 | نویسنده : admins