VUDU برنامه iOS به روز رسانی با 2- $ $ 5 دیسک به رقمی … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


خارج امروز اعلام کرد که یک به روز رسانی جدید به نرم افزار تلفن همراه برای خدمات جریان فیلم خود، VUDU، اجخرید گیفت کارته می دهد مشتریان به اسکن و دیجیتال هر فیزیکی دی وی دی یا بلو ری به صورت دیجیتال برای قیمت بین $ 2 و 5 $، حق را خرید گیفت کارت گوشی های هوشمند خود. به روز رسانی گسترش خارج ساخت گیفت کارت اپل آیدیه "دیسک به دیجیتال" در خانه خدمات، که تشویق مشتریان را به فیلم های فیزیکی خود را به یک خارج محلی را به آنها انتقال به ذخیره سخرید گیفت کارتی ابر، و در سال های اخیر نیز اضافه تبدیل دیجیتال بر روی کامپیوتر خانه گیفت کارت.

در حال حاضر، موبایل دیسک به دیجیتال در هر دو iOS و دستگاه های آندروید کار گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی و نزدیک به 8000 فیلم خرید گیفت کارت Lionsgate، توزیع پارامونت صفحه اصلی رسانه ها، تصاویر سونی صفحه اصلی سرگرمی، فاکس قرن بیستم صفحه اصلی سرگرمی، تصاویر جهانی خانه سرگرمی و وارنر پشتیبانی وارنر سرگرمی در خانه. VUDU گفت که قصد داریم به اضافه کردن پشتیبانی خرید گیفت کارت توزیع کنندگان بیشتر در ماه های آینده.

"جمع آوری فیلم متوسط ​​صاحب نزدیک به 100 دی وی دی و بلو-ری. ما می دانیم که این مشتریان زیادی را به ساخت مجموعه ای خرید گیفت کارت فیلم های فیزیکی خود را سرمایه گذاری کرده اند، گفت: "جرمی وربا، مدیر کل، VUDU. "همانطور که بیشتر و بیشتر مشتریان ایجاد کتابخانه های دیجیتال، ما دائما به دنبال راه های برای کمک به آنها بخرید گیفت کارت کردن ارزش اضافی را خرید گیفت کارت فیلم هایی که در حال حاضر خود به دنبال".

"مانند Walmart، در VUDU ما همیشه در تلاش برای صرفه جویی در وقت و پول مشتریان خود، افزود:" وربا. "خدمات تلفن همراه ما دیسک به دیجیتال یک بخش کلیدی خرید گیفت کارت تلاش گسترده VUDU را به دسترسی سرگرمی های دیجیتال ساده و راحت گیفت کارت."

برای تبدیل یک فیلم به یک کپی دیجیتال، مشتریان باید به disc- جدید حرکت به دیجیتال بخش خرید گیفت کارت برنامه VUDU و اسکن بارکد فیزیکی خرید گیفت کارت فیلم آنها می خواهند به رقمی. در اینجا آنها را با گزینه های دیجیتال و قیمت ارائه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت: تبدیل دی وی دی به SD و یا یک دیسک Blu-ray را به HDX هزینه $ 2، در حالی که تبدیل دی وی دی به بالاتر تعریف HDX هزینه 5 $. کاربران می توانند اسکن و اضافه کردن فیلم به صورت فله نگه دارید، و یک بار دیجیتالی به پایان رسید، همه خرید گیفت کارت فیلم را می توان بر روی هر دستگاه VUDU فعال مشاهده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

برای اطمینان حاصل شود که کاربران در حال اسکن کردن در نسخه خرید گیفت کارت فیلم های که آنها در حال حاضر خریداری ساخت گیفت کارت اپل آیدیه، برنامه VUDU دیسک به دیجیتال تبدیل را قادر گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن تنها زمانی که آن می تواند تعیین کند که کاربر در آدرس خانه / صورتحساب تعیین ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

VUDU بر روی آی فون و آی پد [Direct Link]، و موبایل دیسک به دیجیتال بروز رسانی امروز در دسترس گیفت کارت زندگی گیفت کارت ps4 در بعد خرید گیفت کارت ظهر به وقت شرق آمریکا رفتن 12:00. یک مهندس کار برای شرکت جریان به تخرید گیفت کارتگی تایید کرد که یک برنامه تلویزیون گیفت کارت اپل در حال توسعه گیفت کارت، با هیچ جدول زمانی روشن به عنوان زمانی که ممکن گیفت کارت آن عرضه میشود.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/27 | نویسنده : admins